Pretty Little Liars Croatia
Registrirajte se na hrvatski 'Pretty Little Liars' forum. Ovdje možete besplatno gledati epizode serije, pročitati knjige, igrati RPG i ostalo. Smile
Pretty Little Liars Croatia
Registrirajte se na hrvatski 'Pretty Little Liars' forum. Ovdje možete besplatno gledati epizode serije, pročitati knjige, igrati RPG i ostalo. Smile


You are not connected. Please login or register

20 Someone to Watch Over Me

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

120 Someone to Watch Over Me Empty 20 Someone to Watch Over Me ned lis 07, 2012 8:01 am

Inny ○

Inny ○
Administrator

[Only admins are allowed to see this image]

Ljubav nije za slabe. Svi u Rosewoodu imaju tajne te je samo pitanje vremena kada će ih netko otkriti. Četiri djevojke znaju da je to istina i netko ih na to podsjeća svakodnevno. Sada kad se policija okrenula k Spencer kao glavnoj osumnjičenoj, možda bi djevojke trebale dobro pogledati oko sebe. Dečko kojemu je jedna od njih darovala svoje srce možda ima skrivene motive, djevojka kojoj su se zamjerile možda nije tako nevina kao što misle, a osoba koja se sviđa jednoj od djevojaka mogla bi donijeti grubu odluku koja ostavlja duboku ranu. Sve su to stvari koje djevojke moraju uzeti u obzir prije nego što to učini A. Za to vrijeme Ella i Byron pokušavaju shvatiti što za njih i njihovu obitelj znače novosti u njihovoj vezi.

https://pllcroatia.forumcroatian.com

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.